Dovolte nám, abychom se představili. Jmenujeme se Petra a Patrik Holečkovi, bydlíme v Pardubicích a baví nás žít, tvořit, pracovat,  cestovat, inspirovat se hezkými místy, věcmi, lidmi.

Chalet Petra je naším dalším splněným snem a budeme rádi, když jej budete snít společně s námi. Vedle této chalupy provozujeme stylovou restauraci Galerie Café Park restaurant v Pardubicích a dále květinové studio Holflor Studio 1 nabízející široký sortiment řezaných i hrnkových květin a dále bytové a interiérové doplňky. Naše společnost Holflor se primárně zabývá velkoobchodem květin, které nakupujeme na holandské květinové burze. Nabízíme také produkty holandských značek nábytku a bytových doplňků Riviera Maison a PTMD.

Proč přijet k nám na Chalet Petra?

Jedinečná lokalita a nespočet zimních i letních aktivit:

Chalupa Chalet Petra se nachází na Portáškách ve Velké Úpě v Krkonoších a je umístěná na svahu hned vedle sjezdovky Ski Areálu Velká Úpa. V zimě tak stačí nasadit lyžáky, lyže a sjet dolů z kopce, kde se nachází dolní stanice lanovky Portášky. Lyžování zde ocení zejména rodiny s mladšími dětmi, které zde najdou lyžařskou školičku. Ale i zkušenější lyžaři si zde jistě přijdou na své. Dále můžete využít sjezdovky v rámci Ski resortu Černá hora – Pec. V létě i na podzim je na chalupě také nádherně. V okolí je mnoho aktivit pro děti i dospělé. Můžete např. seběhnout kousek z kopce na lanovku Portášky a vyrazit nahoru na kopec, kde se nachází Herní krajina Pecka. Anebo můžete dále pokračovat od horní stanice lanovky po svých na Růžohorky, kde si dáte za odměnu fantastické borůvkové knedlíky, chleba se škvarkovou, anebo kyselo a k tomu pivo Krakonoš. Odtud pak můžete pokračovat ještě dále až na nevyšší horu České republiky na Sněžku. Po cestě doporučujeme navštívit vyhlášené horské boudy, kde se občerstvíte a naberete síly na další výšlap. Na Sněžku se ale pohodlně dopravíte také lanovkou z Pece p. Sněžkou. Dále můžete vyrazit k Prameni Labe, na Stezku korunami stromů v Jánských Lázních, na bobovou dráhu do Relax Parku v Peci pod Sněžkou ... Nápadů na výlety po okolí je opravdu velmi mnoho. Rádi poradíme a doporučíme.

Lokalita chalupy je jedinečná proto, že Vám nabízí soukromí a klid uprostřed přírody, ale zároveň se nachází kousek od centra Pece p. Snežkou pro ty, kteří hledají rušnější horský život – restaurace, kavárny apod. Navíc k chalupě vždy dojedete autem za každého počasí i v zimě, parkování je možné přímo u chalupy.

Nadstandardní a designové vybavení chalupy

Krásný čas si u nás užijete i když nevytáhnete paty z chalupy. Můžete si zapálit oheň v krbu v obývacím pokoji a udělat si soukromou degustaci prossecc, které Vám nabízíme v naší bohatě zásobené vinotéce a které dovážíme od našeho dodavatele Colesel z italského Valdobbiadene. Pokud máte raději tichá vína, nabízíme širokou nabídku vín jihoafrických. K vašemu odpočinku můžete také využít finskou saunu anebo venkovní posezení s grilem.

Chalupa nabízí plně vybavenou kuchyni a můžete si tak něco dobrého kdykoliv uvařit a  v létě zajisté rádi využijete venkovní gril.

Dobrá dostupnost do „civilizace“

Pokud by se vám nechtělo vařit či grilovat, není nic jednoduššího než zajet autem do cca 5 min vzdálené Pece pod Sněžkou, kde  se nachází mnoho výborných restaurací. Můžete také využít služeb místní taxi služby, abyste nemuseli řídit. Případně doporučujeme i krásnou procházku po stezce – tzv. Vycházkové cestě Krakonošově z Velké Úpy do Pece p. Sněžkou (cca 30 min chůze) a oběd či večeře pak budou o to více zasloužené. Tuto procházku ocení hlavně rodiny s dětmi, protože na stezce jsou umístěné různé zábavné hry a hlavolamy pro děti a cesta jim tak rychleji uteče.

Soukromí a klid

Chalupa Chalet Petra nabízí ubytování v klidu a soukromí a je ideální pro 2 rodiny s dětmi anebo partu přátel, kteří si chtějí užít společné chvíle.